to my

Masz pytanie, napisz do nas.

Olga Wysocka
dyrektorka
olga.wysocka@wok.art.pl

Małgorzata Bakalarz-Duverger
wicedyrektorka
malgorzata.bakalarz-duverger@wok.art.pl

Jagoda Nowakowska
koordynatorka biura
jagoda.nowakowska@wok.art.pl

Robert Jaworski
główny księgowy
robert.jaworski@wok.art.pl

Ewa Orlińska-Pięta
obsługa kadr i płac
kadry@wok.art.pl

Anna Galas-Kosil
kuratorka programu międzynarodowego
anna.galas@wok.art.pl

Agnieszka Tiutiunik
kierowniczka ds. komunikacji
agnieszka.tiutiunik@wok.art.pl

Marta Michalak
kierowniczka produkcji
marta.michalak@wok.art.pl

Marek Jeżewski
kierownik techniczny
marek.jezewski@wok.art.pl

Bożena Marczykowska
obsługa archiwum
bozena.marczykowska@wok.art.pl

Mateusz Saczywko
obsługa zamówień publicznych
zamowienia.publiczne@wok.art.pl

Paweł Siemianowski
obsługa prawna
kontakt przez biuro: office@wok.art.pl

Michał Markowicz
obsługa IT
it@wok.art.pl